Zájmové kroužky (2020/2021)

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce 2020/21 s novou nabídkou zájmových kroužků. V případě zájmu si můžete vybrat a následně také přihlásit Vaše děti na webových stránkách školy https://www.zssnp.cz/krouzky/  v sekci kroužky od 2. září 20.00 h do 8. září 20.00 h. Prosíme, abyste platbu za zvolený kroužek provedli převodem na účet Spolku 2700509843/2010 do 15. 9. 2020. U platby uveďte variabilní symbol daného kroužku a do zprávy pro příjemce připište jméno, příjmení a třídu dítěte. V případě, že budete chtít, aby Vaše dítě navštěvovalo daný kroužek i ve druhém pololetí, nemusíte jej už znovu přihlašovat, kroužky budou pokračovat automaticky. Platbu na druhé pololetí provedete opět bankovním převodem se stejnými náležitostmi do 31.1.2021. Pokud si ve II. pololetí přejete z kroužku odhlásit, napište, prosím, vedoucímu kroužku. V ceně za pololetí je uhrazeno 15 vyučovacích hodin. V případě, že se hodina nekoná, bude nahrazena ve volných týdnech na konci pololetí.



Děkujeme.


var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
20786003Angličtina hrou pro 2. ročník ( čtvrtek 7:00 -7:45 )Sýkorová Šárka, Mgr.8/16600,-/pololetí
205051003Art and Drawing in English/Kreslení v angličtině (7:00-7:45)(3-9 tridu) ( 45 minutes )Charmaine McKinnon16/20600 Kč/ pololetí
20786001ATLETIKA - 1. - 5. roč. (základy pohybových dovedností) ( pátek 13:30 - 15:00 od 11. 9. 2020 )Sýkorová Šárka, Mgr.40/361050 Kč/pololetí
20786002BASKETBAL A VOLEJBAL 3. - 8. roč. (základy míčových her) ( středa 15:25-16:25, od 9.9. 2020 )Sýkorová Šárka, Mgr.29/24800 Kč/pololetí
205093601Dějepisný kroužek ( čtvrtek 14:00-15:30 jednou za dva týdny )Hana Milotínská, Mgr.16/25600 Kč/pololetí
204715702Drama in English/Divadlo v angličtině [3-9 tridu] (patek 14:00-14:45) ( 45 )Layer Edward5/15600 Kč/ pololetí
204715701Drama in English/Divadlo v angličtině [3-9 tridu](streda 14:00 - 14:45) ( 45 minutes )Layer Edward3/15600 Kč/ pololetí
205051002English Conversation and Games 4th and 5th class/Angličtina Konverzace a hry pro studenty 4th-5th třídy (7:00-7:45) ( 45 minutes )Charmaine McKinnon21/15600 Kč/ pololetí
205051001English Conversation and Games for 3rd Class students/Anglická konverzace a hry pro studenty třetí třídy (7:00-7:45) ( 45 minutes )Charmaine McKinnon7/15600 Kč/ pololetí
203335001Flétna I. ( Pondělí 12:40 -13:25 )Jelinková Petra, Mgr.15/15600 Kč/ pololetí
203335002Flétna II. ( Úterý 12:40 - 13:25 )Jelinková Petra, Mgr.6/15600 Kč/ pololetí
20470001Florbal a fotbal (1. - 4. třída) ( Úterý 7:00 - 7:45, 45 minut (minimálně 15 x za pololetí) )Beneš Otakar, Mgr.29/25750 Kč/pololetí
20470002Florbal a fotbal (5. - 7. třída) ( Čtvrtek 7:00 - 7:45, 45 minut (minimálně 15 x za pololetí) )Beneš Otakar, Mgr.16/25750 Kč/pololetí
205870101Gymnastika pro 2. - 5. třídu ( pondělí 15:30 - 16:30 )Marková Alice, Mgr.25/26800 Kč/ pololetí
205870102Hejného matematika pro 3. - 5. třídu ( středa 13:00 - 14:00 )Marková Alice, Mgr.9/12750 Kč/pololetí
207360003Hejného zábavná matematika 1.ročník ( úterý 12,15-12,45 h )Sahulková Jana, Mgr.17/15400 Kč/pololetí
207360004Hejného zábavná matematika 2.ročník ( úterý 13,00-13,30 h )Sahulková Jana, Mgr.9/15400 Kč/pololetí
203552203Hravé malování a tvoření 1. ročník ( Čtvrtek 13:30- 15:00 h (1x za 14 dní) )Sűndermannová Romana, Mgr.23/25600 Kč/ pololetí
203552204Hravé malování a tvoření- 2.- 5. ročník ( Čtvrtek 13:30- 15: 00 h (1x za 14 dní) )Sűndermannová Romana, Mgr.24/28600 Kč/ pololetí
205388001Jóga pro děti ( středa 13:30-14:20 )Lucie Nguyenová, Mgr.17/15800 Kč/pololetí
207360001Keramika 1.-2. ročník ( pondělí 13,30-15 h 1x za 14 dní )Sahulková Jana, Mgr.22/16800 Kč/pololetí
207360002Keramika 3.-5. ročník ( pondělí 13,30-15 h 1x za 14 dní )Sahulková Jana, Mgr.10/16800 Kč/pololetí
205393003KERAMIKA A ( středa 13.30 - 15.00 hod. 1x za 14 dní )Nývltová Dana15/18800 Kč/pololetí
205393004KERAMIKA B ( středa 13.30 - 15.00 hod. 1x za 14 dní )Nývltová Dana13/18800 Kč/pololetí
203552202Keramika- pokročilí (2.- 5. ročník) ( Úterý 13:30- 15:00 h (1x za 14 dní) )Sűndermannová Romana, Mgr.24/18800 Kč/ pololetí
203552201Keramika- začátečníci (1.- 5. ročník) ( Úterý 13:30- 15:00 h (1x za 14 dní) )Sűndermannová Romana, Mgr.20/18800 Kč/ pololetí
207020003Kondiční počítání pro 6.ročník ( čtvrtek 13:45 )Mgr. Miroslava Runštuková7/22600 Kč/ pololetí
207020004Kondiční počítání pro 7.ročník ( čtvrtek 14:45 )Mgr. Miroslava Runštuková4/22600 Kč/ pololetí
207020005Kondiční počítání pro 8.ročník ( pondělí 13:40 )Mgr. Miroslava Runštuková3/22600 Kč/ pololetí
2000000Modelářský kroužek (práce se dřevem, plastem, kovem v nových dílnách ZŠ) Vojtěch Srnský pro 4. - 7. roč. (nebo po dohodě)6/0900,-/pololetí
205271601Příprava 9.C k přijímacím zkouškám z matematiky ( středa 7.00-8.45 h )Mrázek Aleš, Mgr.7/201200 Kč/kurz
209029801Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky – 9. B ( středa 13:45 - 14:30 )Vernerová Veronika, Mgr.15/201200 Kč / kurz
207605001Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky – 9.A ( středa 14:00 )Seidlová Lada, Mgr.11/201200 Kč / kurz
205241401Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka ( :cca 24 vyuč. hod., úterý 7:00 )Morcová Helena, Mgr.20/201200 Kč/kurz
207847001Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka ( cca 24 vyuč. hod., úterý 7:00 )Stehnová Lenka, Mgr.15/201200 Kč/kurz
206611301Prohlubování, opakování učiva vlastivědy a přírodovědy 5. třída ( středa 13,00 - 13,45 )Mgr. Alena Pultrová3/20600 Kč za pololetí
205241402Ranní doučování z českého jazyka ( Středa 7:00 )Morcová Helena, Mgr.4/30600/pololetí
207360005Sportovky 1.-5.ročník ( úterý 15,30-16,30 h )Sahulková Jana, Mgr.29/25800 Kč/pololetí
2041808Vybíjená 4. - 6. ročník středa 7:00 - 7:45 ( středa 7:00 - 7:45 )Mgr. Karla Kozáková3/22800,- /pololetí
201975001Zábavná čeština a matematika pro 5. ročník ( středa 13:00-13:45 )Fridrichová Věra, Mgr.15/20600 Kč / pololetí
207020001Základy informatiky pro 3.ročník ( pondělí 7:00 )Mgr. Miroslava Runštuková10/20600 Kč/ pololetí
207020002Základy informatiky pro 4.ročník ( úterý 7:00 )Mgr. Miroslava Runštuková4/20600 Kč/ pololetí
205393001ZUMBA A ( pondělí 13.30 - 14.15 hod. )Nývltová Dana18/15600 Kč/ pololetí
205393002ZUMBA B ( pondělí 14.15 - 15.00 hod. )Nývltová Dana9/15600 Kč/pololetí
205072002Hra na klavír pro začátečníky ( čtvrtek 12.45 - 13.30 )Kristýna Jiráková, Mgr.8/22250 Kč/ pololetí
202932401Hra na klavír ( pátek 12:45 - 13:30 )Eva Hronová, Mgr.2/22250 Kč /pololetí
205072001Hra na klavír pro pokročilé ( čtvrtek 13.40 - 14.25 )Kristýna Jiráková, Mgr.3/22250 Kč/ pololetí
var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailBasketbal HRADECKÉ LVICE 1.-3. TŘÍDA s Kateřinou Zavázalovou ( pondělí 14:30-15:30 )2/201000 Kč /pololetí
detailBasketbal pro předškoláky 15:30 - 16:30 (Jan Uhlíř) ( čtvrtek 15:30 - 16:30 )0/201000 Kč /pololetí
detailFlorbal 1. - 2. třída (Kováč) ( pátek 15:00 -16:00 )Michal Kováč9/20900 Kč/pololetí
detailFlorbal 3.-5. třída (Kováč) ( pátek 16:00 - 17:00 )Michal Kováč2/20900 Kč/pololetí
detailHra na klavír - se Stanislavou Schovancovou ( středa 13:30 - 14:15 )Eva Hronová, Mgr.3/22250 Kč / pololetí
detailPlavání s VLNKOUDušková Petra44/502000 Kč
detailHra na klavír - se Stanislavou Schovancovou ( středa 12:40 - 13:25 )Eva Hronová, Mgr.3/22250 Kč / pololetí

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace