Akce školy (2021-2022)

Externí kroužky a akce (2021 - 2022)

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailFlorbal 1. - 5. ročník pondělí p. Kováč ( pondělí 14:30-15:30 )Michal Kováč9/20900,- /pololetí
detailFlorbal 6. -9. r. čtvrtek p. Kováč ( čtvrtek 15:30 - 16:30 )Michal Kováč4/20900,-/pololetí

Zájmové kroužky (2021-2022)

 Vážení rodiče, 

od 1.9. 18:00 do 8.9. 2021 probíhá přihlašování žáků do zájmových kroužků pořádaných Spolkem rodičů školy. 

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
11102000Angličtina hrou pro 1. a 2. ročník ( pátek 12:20 -13:20 )Zuzana Polanská16/16600,-/pololetí
21786004Angličtina hrou pro 3. ročník ( úterý 7:00 - 7:45 )Sýkorová Šárka, Mgr.6/16600,-/pololetí
21786001Atletika pro 1. - 6. ročník - vyučují Sýkorová, Polanská ( pátek 13:30 - 14:30 )Sýkorová Šárka, Mgr.48/40800,- Kč /pololetí
21786002Basketbal a volejbal pro 3. - 8. ročník ( středa 15:25-16:25 )Sýkorová Šárka, Mgr.27/25800,- Kč/pololetí
215093601Dějepisný kroužek (středa 14:00-15:30 á 2 týdny) 6 - a 7. ročníkyHana Milotínská, Mgr.17/20600/pololetí
214715701Drama Club in English 4.-7. roč. ( úterý - 14:30 - 15:15 )Layer Edward7/15600 Kč/pololetí
213335001Flétna pro 1. a 2. ročník ( Pondělí 12:20 - 13:15 )Jelinková Petra, Mgr.12/20600 Kč / kurz
21786003Fotbal a florbal pro 1. - 3. ročník Sýkorová, Sýkora, Polanská ( pátek 7:00 - 7:45 )Sýkorová Šárka, Mgr.8/26600,-/pololetí
21470002Fotbal a florbal pro 3. - 5. ročník ( Úterý 7:00 - 7:45 )Beneš Otakar, Mgr.23/25600 Kč za pololetí
21470003Fotbal a florbal pro 6. - 8. ročník ( Středa 7:00 - 7:45 )Beneš Otakar, Mgr.3/25600 Kč za pololetí
215870101Gymnastika 2. - 5. třída ( pondělí 15:30 - 16:30 )Marková Alice, Mgr.24/24800,-/ pololetí
215870102Hejného matematika 4. - 5. třída ( úterý 13:15 - 14:15 )Marková Alice, Mgr.7/12800,-/ pololetí
215072001Hra na klavír ( 1x týdně dle domluvy )Kristýna Jiráková, Mgr.9/52250 Kč
213552204Hravé malování a tvoření 1. ročník ( středa 13: 30- 15 h (1x za 14 dní 2 hodiny) )Sűndermannová Romana, Mgr.16/25700 Kč/ pololetí
213552203Hravé malování a tvoření 2.- 5. roč. ( středa 13: 30- 15 h(1x za 14 dní 2 hodiny )Sűndermannová Romana, Mgr.25/25700 Kč/ pololetí
215393002Keramika + výtvarné techniky A (1-6.tř.) ( středa 13.30-15.00 1x za 14dní )Nývltová Dana19/16900Kč
215393003Keramika + výtvarné techniky B (1-6.tř.) ( středa 13.30-15.00 1x za 14dní )Nývltová Dana15/16900Kč
217360003Keramika - pokročilí ( pondělí 13,30- 15 h/ 1 krát za 14 dní )Sahulková Jana, Mgr.22/16900 Kč/pololetí
217360002Keramika - začátečníci ( pondělí 13,30- 15 h/ 1 krát za 14 dní )Sahulková Jana, Mgr.19/16900 Kč/pololetí
213552202Keramika- pokročilí 2.- 6. roč. ( čtvrtek 13. 30- 15 h (1x za 14 dní 2 hodiny) )Sűndermannová Romana, Mgr.16/16900 Kč/ pololetí
213552201Keramika- začátečníci 1.- 3. roč. ( čtvrtek 13: 30- 15 h (1x za 14 dní 2 hodiny) )Sűndermannová Romana, Mgr.16/16900 Kč/ pololetí
detailPlavání Vlnkou ( pololetí )Dušková Petra44/502250
215271602Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky 9.A, 9.C ( čtvrtek 7.00-7.45h )Mrázek Aleš, Mgr.19/251200 Kč/kurz
215271601Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky 9.B ( středa 7.00-7.45h )Mrázek Aleš, Mgr.16/251200 Kč/kurz
21780101Příprava na přij.zkoušky ČJ pro 9.A ( pátek 7.00-7.45 )Březková Jitka, Mgr.18/231200
21470001Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka 9. C ( Pátek 7:00 - 7:45 )Beneš Otakar, Mgr.4/181200 Kč za kurz
211350001Příprava na přijímací zkoušky z ČJ pro 9.B ( pátek 7:00-7:45 )Dohnalová Jana, Mgr.18/201200
20211Šachy pro 1.-5. ročník - pan Kuta a kolega ( úterý 13:30 - 14:30 )Kuta Jiří21/15500 Kč/pololetí
216969101Sborový zpěv ( 1. - 5. ročník) ( Pátek - pro 1. - 3. ročník - 12,20 - 13,15h, pro 4. - 5. ročník - 12,50 - 13,50 hodin )Rosendorfová Milada, Mgr.18/30400,- Kč
217360001Sportovky ( úterý 15,30-16,30 )Sahulková Jana, Mgr.33/24800 Kč/pololetí
211975001Zábavná čeština a matematika pro 4. ročník ( středa 13.00-13.45 )Fridrichová Věra, Mgr.7/20600 za pololetí
214851001Zábavná francouzština pro 4-5. ročník ( čtvrtek 7:00-7:45 )Mgr. Nikola Lukešová13/15600/pol.
217020001Základy informatiky pro 3. ročník ( pondělí 7:00 )Mgr. Miroslava Runštuková13/20600Kč/pololetí
217020002Základy informatiky pro 4. ročník ( středa 7:00 )Mgr. Miroslava Runštuková14/20600 Kč/pololetí
215393001Zumba s úsměvem (1-5.tř.) ( čtvrtek 13.30 - 14.30 )Nývltová Dana27/15700Kč

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace