Akce školy (2022-2023)

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
2301Lyžařská škola pro 4.- 6. ročník ( 15. 1., 22. 1., 29. 1., 26. 2., 5. 3. - náhradní )29/252200,- za 4 neděle (doprava, výuka, skipass, oběd)
226969102Předškoláček ( Středa 16,00-17,00 hodin )Rosendorfová Milada, Mgr.21/45600,-
2302Snowboardová škola pro 4. - 9. ročník ( 15. 1, 22. 1., 29. 1., 26. 2., 5. 3. - náhradní )18/152200,- za 4 neděle (doprava, výuka, skipass, oběd)

Externí kroužky a akce (2022-2023)

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailFlorbal 1. - 5. ročník ( pondělí 14:30 - 15:30 )Michal Kováč0/201100
detailPlavání s VLNKOU ( pololetí )Dušková Petra24/502500
detailTaneční kroužek Select dance ( 15:30 - 16:30 čtvrtek )Michal Kováč3/201100
detailVěda nás baví pro 2. - 5. ročník ( pondělí 13:30 - 14:30 )0/301245 Kč za pololetí

Zájmové kroužky (2022-2023)

 Vážení rodiče, 

od 1.9. 18:00 do 8.9. 2022 probíhá přihlašování žáků do zájmových kroužků pořádaných Spolkem rodičů školy. 

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
221350002"Zábavná francouzština pro 5. třídu" ( pondělí 7:00-7:45 )Dohnalová Jana, Mgr.11/15700/ pololetí
2211102000Angličtina hrou pro 1. ročník ( pátek 12:05 - 12:40 )Zuzana Polanská18/18500
2211102001Angličtina hrou pro 2. - 3. ročník ( pátek 12:40 - 12:25 )Zuzana Polanská20/16700
225051001Art/Drawing in English 4.-9.třida (McKinnon) (Utery) trida 8.C ( 7:00 AM )Charmaine McKinnon13/28700
22786002Atletika pro 1. - 6. ročník - vyučují Sýkorová, Polanská ( pátek 13:30 - 14:30 )Sýkorová Šárka, Mgr.63/40800
22786001Basketbal a volejbal pro 3. - 8. ročník ( středa 15:25 - 16:25 )Sýkorová Šárka, Mgr.23/24800
22593001Dějepisný kroužek pro 6. a 7. ročníky ( středa 14:00-15:30 á 2 týdny )Tomáš Blažek, Mgr.14/20700 Kč za pololetí
225051002English Conversation and Games for 4.-6.třida (McKinnon) (Pondeli) trida 8.C ( 7:00 AM )Charmaine McKinnon13/28700
223335001Flétna 1. a 2. ročník ( Pondělí 12:20 - 13:15 )Jelinková Petra, Mgr.18/20600 Kč / kurz
22470001Fotbal a florbal pro 1. - 3. ročník ( čtvrtek 7:00 - 7:45 )Beneš Otakar, Mgr.17/22600 Kč/pololetí (minimálně 15 lekcí)
22470002Fotbal a florbal pro 4. - 6. ročník ( středa 7:00 - 7:45 )Beneš Otakar, Mgr.24/22600 Kč/pololetí (minimálně 15 lekcí)
225870101Gymnastika pro 2. - 5. třídu ( pondělí 15:30-16:30 )Marková Alice, Mgr.26/26800,-/pololetí
225870102Hejného matematika pro 4. a 5. třídu ( středa 13:45 - 14:45 )Marková Alice, Mgr.16/17800,-/pololetí
22325801Hra na klavír ( 1 x týdne dle domluvy, minimálně 10 lekcí )Svobodová Anna, Mgr.3/31500 Kč
223552204Hravé malování a tvoření 1. ročník ( středa 1x za 14 dní 2 hodiny) ( 13:30- 15 h )Sűndermannová Romana, Mgr.20/25800 Kč za pololetí
223552203Hravé malování a tvoření 2.- 5. roč. ( středa 1x za 14 dní 2 hodiny ) ( 13:30- 15 h )Sűndermannová Romana, Mgr.12/25800 Kč za pololetí
225393002Keramika + výtvarné techniky 1.-3.tř. ( středa 13.30 - 15.00 1x za 14dní )Nývltová Dana16/161200Kč
22497001Keramika - 6. - 9. ročník ( úterý 15.40 - 17.10 1x za 14 dní )Fryntova Lenka, Mgr.3/161 200 za pololetí
227360003Keramika pro pokročilé 2.-5. ročník ( pondělí 1 krát za 14 dní, 13,30 -15 h )Sahulková Jana, Mgr.16/161200 Kč
227360002Keramika pro začátečníky (1.-3.ročník) ( pondělí 1 krát za 14 dní, 13,30 -15 h )Sahulková Jana, Mgr.20/161200 Kč
225393003Keramika+ výtvarné techniky 2.-5.tř ( středa 13.30-15.00 1x za 14dní )Nývltová Dana17/161200Kč
223552202Keramika- pokročilí 2.- 5. roč. ( úterý 1x za 14 dní 2 hodiny) ( 13:30- 15 h )Sűndermannová Romana, Mgr.18/161200 Kč za pololetí
223552201Keramika- začátečníci 1.- 3. roč. ( úterý 1x za 14 dní 2 hodiny) ( 13:30- 15 h )Sűndermannová Romana, Mgr.22/161200 Kč za pololetí
229029801Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky - 9. C ( čtvrtek 12:45-13:30 )Kaniščevová Veronika, Mgr.19/201 500 Kč / kurz
225271601Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky - 9.B ( středa 7.00-7.45h )Mrázek Aleš, Mgr.15/201500 Kč/kurz
227605001Příprava k přijímacím zkouškám z matematiky – 9.A ( Pondělí 13:00 - 13:45 (14:30) )Seidlová Lada, Mgr.18/251500 Kč / kurz
227847001Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka pro 9,A ( úterý 7,00 - 7,45 )Stehnová Lenka, Mgr.16/251 500 (září - do přijímacích zkoušek)
221350001Příprava na přijímací zkoušky z českého jazyka pro 9.C ( pátek 7:00-7:45 )Dohnalová Jana, Mgr.23/251500 (září - do přijímacích zkoušek)
22780101Příprava na přijímací zkoušky z ČJ pro 9.B ( každý pátek 7.00 - 7.45 hod )Březková Jitka, Mgr.17/251500,-- Kč / září - duben (do přij.zkoušek)
20221Šachový kroužek ( čtvrtek 13:30 - 14:30 )Kuta Jiří11/20500
226969101Sborový zpěv ( 1. - 5. ročník) ( Pátek 13,20 - 14,20 h ( První hodina 16.9. 2022 )Rosendorfová Milada, Mgr.28/30450,- Kč
227360004Sportovky ( úterý 15,30 -16,20 h )Sahulková Jana, Mgr.36/27800 Kč
221150001Tvoření nejen se dřevem 1.- dívky ( středa -sudá )Černá Jana6/101200
221150002Tvoření nejen se dřevem 2.- chlapci ( středa-lichá )Černá Jana5/101200
221975001Zábavná ČJ a M pro 5. ročník ( čtvrtek 11.50-12.35 )Fridrichová Věra, Mgr.5/20700 Kč za pololetí
227020001Základy informatiky pro 3. ročník ( pátek 7:00 )Mgr. Miroslava Runštuková5/20700,-Kč / pololetí
225393001Zumba s úsměvem 1.-5. třída ( čtvrtek 13.30 - 14.30 )Nývltová Dana44/16800Kč
225393004Zumba s úsměvem 2 1.-5.tř. ( čtvrtek 15.45 - 16.30 )Nývltová Dana11/16800Kč