Zájmové kroužky pro školní rok 2021/2022

Zápis do kroužků spustíme 6. 9. od 18:00 h a ukončíme 10. 9. ve 24:00 h.

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailAtletika (1. - 4. třída) ( úterý 15.30 - 16.30 )Metelková Taťána, Mgr. 47/45550 Kč
detailBasketbal ( čtvrtek 14,30 - 16,00 )Stollín Jaroslav17/20550 Kč
detailDeskové hry pro 5.-9.ročník ( St 14:00-15:30. )Petr Rauer, Mgr. 7/80
detailEnglish with Bible Stories - pro 4. a 5. třídy - (vhodné i pro uchazeče o víceleté gymnázium) ( Po 13:00 - 13:45 )Řada Michal, Mgr.13/12550 Kč
detailFlorbal 2. a 3. tříd ( Středa 7.00 - 7.45h )Mgr. Blanka Teichmanová20/24550 Kč
detailFlorbal 4. a 5. tříd ( Čtvrtek 7.00 - 7. 45h )Mgr. Blanka Teichmanová15/24550 Kč
detailFlorbal 6.-9. ročník ( Pondělí 7:00 - 7:45 )Mgr. Lenka Jeriová19/20550 Kč
detailFlorbal 6.-9. ročník ( Pátek 7:00 - 7:45 )Mgr. Lenka Jeriová19/20550 Kč
detailKeramika 1. - 5. roč ( liché pondělí 13.15 - 14.45 )Mgr. Milena Lindrová18/10650 Kč
detailKeramika 1. stupeň - úterý (sudý týden od 13:00 - 14:30) ( úterý od 13:00 - 14:30 )Soňa Jiránková15/10650 Kč
detailKeramika pro 1. - 3.r. ( sudé pondělí 13.00 - 14.30 )Mgr. Lenka Jandová23/10650 Kč
detailKroužek plavání pro 1. a 2. ročník ( 45 min, čtvrtek 14:00 - 14:45 )Jiří Ducháček, Mgr.40/15550 Kč
detailPočítačový kroužek pro žáky 4. tříd ( Čt 14:00 - 14:45 )Řada Michal, Mgr.14/12550 Kč
detailPopulární zpěv (4. - 9. třída) ( čtvrtek 14.30 - 15.30 )Andrea Rydlová4/15550 Kč
detailPříprava k přijímacím zkouškám z matematiky ( Čt 6:45 - 7:45 )Petr Rauer, Mgr. 16/180
detailPříprava na přijímací zkoušky z matematiky - pro žáky 9.B ( Út 7:00 - 7:45 )Řada Michal, Mgr.18/17550 Kč
detailPříprava na přijímací zkoušky z matematiky - pro žáky 9.C ( St 7:00 - 7:45 )Řada Michal, Mgr.18/15550 Kč
detailPříprava na přijímačky z Čj - 9. B ( Čtvrtek 7:00 - 7:45 )Kříž Dušan, Mgr.14/0550 Kč
detailPříprava na přijímačky z Čj - 9. C ( Pátek 7:00 - 7:45 )Kříž Dušan, Mgr.18/0550 Kč
detailPřípravný kurz k přijímacím zkouškám z Čj 9.A středa ( 6:45 - 7:45 )Mgr. Martina Suchanová17/0550 Kč
detailSborový zpěv (1. - 3. třída) ( čtvrtek 13.30 - 14.30 )Andrea Rydlová14/30550 Kč

KROUŽKY, KTERÉ U NÁS ZAJIŠŤUJÍ JINÉ ORGANIZACE

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailA- Team "Fun & Dance" pro dívky 1. - 3. ročníku ( středa 15:30 - 16:15 )Jana Koláčková3/151 500 Kč na pololetí
detailA- Team "Fun & Dance" pro dívky 4. - 6. ročníku ( středa 16:15 - 17:00 )Jana Koláčková0/151 500 Kč na pololetí
detailSportovky FUN & GAMES (1. - 2. ročník) ( čtvrtek 16:00 - 17:00 )Ondra Nováček4/201 500 Kč
detailSportovky FUN & GAMES (3. - 5. ročník)) ( čtvrtek 17:00 - 18:00 )Ondra Nováček1/201 500 Kč
detailVěda nás baví ( Pondělí 14:00 - 15:00 )2/151 572 Kč
detailVýchova ke křesťanským hodnotámZdeňka Kůsová0/20

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace