Akce školy

Do této kategorie škola vypisuje přihlašování na nejrůznější akce pořádané školou. Zpravidla se tedy jedná o zájezdy, školy v přírodě, lyžařské kurzy, jarmarky, tvoření, dílny a pod. Zápis slouží pro rezervaci místa a zpětnou vazbu, zda je o tuto akci zájem a předchází tak kapacitním problémům.

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailAdventní tvoření 30.11. 2017 ( 16:30-17:30 )Vaněčková Irena, Mgr.33/33300,-Kč
var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailDramatický kroužek ( pondělí 13: 00 - 13: 45 )Jišková Jana, Mgr.21/15300,- Kč / pololetí
detailFlétna - Hrajeme 1.rokem ( úterý 13:15-14:00 )Vítová Jana, Mgr.14/17440,- Kč / pololetí
detailFlétna - Hrajeme 2.rokem ( úterý 14:15-15:00 )Vítová Jana, Mgr.13/17300,- Kč / pololetí
detailFlétna - Hrajeme 3.rokem ( středa 14:15-15:00 )Vítová Jana, Mgr.8/17300,- Kč / pololetí
detailFlorbal 4. a 5. tř. ( pátek 7 - 7,45 hodin )Šauerová Stanislava, Mgr.20/18300 Kč
detailFlorbal 6. - 9.tř. ( pondělí 7: 00 - 7: 45 )Kadlecová Klára, Mgr.8/24300,- Kč / pololetí
detailKeramika ( pondělí 13: 00 - 14: 30 )Hladíková Romana, Mgr.25/12550,- Kč / 10 x 90 min
detailKeramika ( čtvrtek 13:00 - 14:30 )Peterová Svatava, Ing.29/12550,- Kč / 10 dvouhodinových lekcí
detailKeramika ( středa 13:30-15:00 )Peterová Svatava, Ing.19/12550,- Kč / 10 dvouhodinových lekcí
detailKeramika ( pondělí 15: 00 - 16: 30 )Horká Julie17/12550,- Kč / 10 dvouhodinových lekcí
detailLego 1. a 2. třída ( pondělí 12:45-13:30 )Špičanová Lenka, Mgr.34/20300,- Kč / pololetí
detailLEGO WeDo 2.0 pro 3. - 4. třídu ( úterý 15:30-16:30 )Vlk Jiří, Bc.8/16600,- Kč / 10 lekcí
detailMalířák 2. - 5. třídy ( Středa 15-16:30 )Slezáková Ludmila, Mgr.23/18550,- / 13 x 90 min.
detailPlavání 1. - 5. třída ( pátek 14:00 - 14:50 )Peterová Svatava, Ing.30/18550,- Kč / pololeti
detailPředškoláček ( čtvrtek 16:00 - 17:00 )Němcová Klára, Mgr.21/20200 Kč / kurz
detailPsaní všemi deseti (od 4. třídy) - úterý ( 13:45-14:30 )Naimanová Eva, Mgr.15/20300,- Kč / pololetí
detailPsaní všemi deseti - středa ( 13:45- 14:30 )Šitinová Martina, Bc.17/20300Kč/pololetí
detailVyrábíme dárky ČTVRTEK ( čtvrtek 13:30 - 15:00 )Vaněčková Irena, Mgr.35/13700 Kč (10 x 90 min.)
detailVyrábíme dárky STŘEDA ( středa 13:30-15:00 )Vaněčková Irena, Mgr.17/13700 Kč (10 x 90 min.)
detailZpíváme si pro radost - 1., 2.tř. ( úterý 13:00-13:45 )Burdová Martina, Mgr.11/18300,- Kč / pololetí

Kroužky externistů (2017/2018)

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailBadminton 1.-3.třída ( úterý 14:00-14:45 )Schönbeková Petra17/201130,- Kč / pololetí
detailBadminton 4.-6.třída ( úterý 15:00-15:45 )Schönbeková Petra10/201130,- Kč / pololetí
detailDivadlo a dramatika ( středa 15:00-16:00 )Schönbeková Petra1/201160,- Kč / pololetí
detailHip hop a street dance 1.-6.třída ( pondělí 14:30- 15:15 )Schönbeková Petra21/201130,- Kč / pololetí
detailJudo Club HK - začátečníci 1.-3.třída ( pondělí 13: 30 - 14: 30 )Petřikov Pavel21/152000,- Kč / rok
detailKopaná dívky ( viz popis )Kozlovská Radka6/24500,- Kč / pololetí
detailKošíková 1.-5.třída chlapci ( pondělí 14: 30 - 16: 00 )Peterka Lubomír22/30300,- Kč / pololetí
detailKošíková 1.-5.třída děvčata ( úterý 15:30-17:00 )Jirsa Jiří10/30300,- Kč / pololetí
detailMladý elektrikář - pokročilí ( pondělí 14: 00 - 14: 45 )Schönbeková Petra1/201530,- Kč / pololetí
detailMladý elektrikář - začátečníci ( pondělí 13: 00 - 13: 45 )Schönbeková Petra8/201530,- Kč / pololetí
detailS výtvarkou kolem světa ( úterý 14:45-15:45 )Schönbeková Petra6/201660,- Kč /pololetí
detailStreet dance STEELS 1.-5.třída ( pondělí 16: 00 - 17: 00 )Bílková Andrea7/251500,- Kč / pololetí
detailT-BASS street dance ( středa 13:45-14:45 )Matušková Lucie28/301050 Kč/ pololetí
detailTenis 1.-5.třída ( středa 15:00-16:00 )Gerhardt8/92150,- Kč
detailVěda nás baví ( středa 14:00-15:00 )Šilhanová Simona, Mgr.22/201195,- Kč / pololetí
detailVýchova ke křesťanským hodnotám ( středa 13:15-14:00 )Koudelková H.5/20300,- Kč / pololetí
var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailAnglický jazyk pro 2. ročník ( úterý 13:00-13:45 )Janouchová Monika, Mgr.18/15450,- Kč / pololetí
detailAnglický jazyk pro 2. ročník ( úterý 13:55-14:40 )Janouchová Monika, Mgr.18/15450,- Kč / pololetí
detailAngličtina hrou - 3.ročník ( středa 13:00-13:45 )Jišková Jana, Mgr.18/15300,- Kč / pololetí
detailAngličtina pro 1.třídu ( úterý 12:45-13:30 )Franková Stanislava, Mgr.16/15450,- Kč / pololetí
detailAngličtina pro 1.třídu ( úterý 13:40-14:25 )Franková Stanislava, Mgr.12/15450,- Kč / pololetí
detailŠpanělština 5. - 7. ročník ( čtvrtek 14:00 - 14:45 )Pižlová Jana, Mgr.12/15300,- Kč / pololetí

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace