Kroužek je určen pro zájemce o sport a pohyb pro všechny. Bude vyučován mnou a mojí asistentkou, proto můžeme děti dělit do skupin podle dovedností a věku.
poř | jméno | třída | telefon | zapsáno | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina Volejníková | 2.D | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
2 | Lucie Hanušová | 4.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
3 | Ondřej Procházka | 5.C | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
4 | Eva Čermáková | 4.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
5 | Anna Grimová | 1.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
6 | Aneta Freylichová | 2.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
7 | Martin Čežík | 1.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
8 | Miroslav Tobyška | 1.C | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
9 | Viktorie Dvořáčková | 1.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
10 | Marie Vaculíková | 1C | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
11 | Bára Blechová | 4. A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
12 | Klára Jirkovská | 4.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
13 | Kryštof Michalica | 3b | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
14 | Amálie Dvořáková | 5.A | - | - | 2.9.2020 20:00 | |
15 | Vojtěch Hübsch | 1.A | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
16 | Dominik Lutonský | 2c | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
17 | Sofie Dušková | 3.A | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
18 | Štěpán Procházka | 3. B | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
19 | Eva Čermáková | 4.A | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
20 | Viktorie Šimková | 2A | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
21 | Bella Blechová | 1. A | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
22 | Lenka Ježková | 5.B | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
23 | Kateřina Horáčková | 2.B | - | - | 2.9.2020 20:01 | |
24 | Tereza Jirkovská | 2.B | - | - | 2.9.2020 20:02 | |
25 | Eliška Křoustková | 3. A | - | - | 2.9.2020 20:02 | |
26 | Karla Pelantová | 1.C | - | - | 2.9.2020 20:02 | |
27 | Šimon Králik | 2.B | - | - | 2.9.2020 20:03 | |
28 | Nella Koucká | 2.b | - | - | 2.9.2020 20:03 | |
29 | Tereza Halamová | 1.A | - | - | 2.9.2020 20:03 | |
30 | Valentýna Kročilová | 3.A | - | - | 2.9.2020 20:04 | |
31 | Jakub Kaiser | 1.A | - | - | 2.9.2020 20:05 | |
32 | Antonín Slavíček | 1.c | - | - | 2.9.2020 20:18 | |
33 | Vanesa Gabrielová | 5.B | - | - | 2.9.2020 20:20 | |
34 | Jan Hradil | 5.B | - | - | 2.9.2020 20:20 | |
35 | Antonín Horák | 2.B | - | - | 2.9.2020 20:26 | |
36 | Adam Synek | 1.C | - | - | 3.9.2020 12:11 | |
37 | Nela | Zadrobílková | - | - | 4.9.2020 14:21 | |
38 | Tomáš Stehlík | 1.B | - | - | 4.9.2020 20:25 | |
39 | Jonáš Švejdar | 3.C | - | - | 8.9.2020 17:01 | |
40 | Jáchym Švejdar | 2.D | - | - | 8.9.2020 17:02 |