Do tohoto kroužku typu A se žáci hlásí přednostně a přihlášení doporučujeme všem žákům. Vyučující a skupiny budou stanoveny později, počet žáků bude upraven podle pedagogických požadavků (menší skupiny). V případě, že Vám nebude vyhovovat stanovený termín, lze žáka převést do jiné skupiny po dohodě s vyučujícími na začátku září.
poř | jméno | třída | telefon | zapsáno | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie Hůrková | 3. A | - | - | 3.6.2017 09:26 | |
2 | Anna Luňáková | 3.A | - | - | 4.6.2017 11:09 | |
3 | Martin Spejchal | 3.c | - | - | 4.6.2017 12:46 | |
4 | Zuzana Sobotková | 3.A | - | - | 4.6.2017 17:23 | |
5 | Nikola Šintáková | 3.C | - | - | 4.6.2017 20:17 | |
6 | Magdaléna Türbová | 3.B | - | - | 4.6.2017 20:47 | |
7 | Adéla Vítková | 3.B | - | - | 5.6.2017 09:10 | |
8 | Štěpán Jakubovits | 3.A | - | - | 5.6.2017 11:23 | |
9 | Sára Winklerová | 3.A | - | - | 5.6.2017 13:35 | |
10 | Vojtěch Ernst | 3.C | - | - | 5.6.2017 15:42 | |
11 | Tomáš Trejbal | 3.A | - | - | 5.6.2017 16:15 | |
12 | Viktorie Vyhlídová | 3.B | - | - | 5.6.2017 17:56 | |
13 | Ondřej Prouza | 3.B | - | - | 5.6.2017 20:28 | |
14 | Jaroslav Tkadlec | 3.C. | - | - | 5.6.2017 20:54 | |
15 | Adam Váňa | 3.C | - | - | 6.6.2017 06:39 | |
16 | Štěpán Hamrák | 3.C | - | - | 6.6.2017 11:24 | |
17 | Jakub Bouša | 3.B | - | - | 6.6.2017 11:27 | |
18 | Tereza Pražáková | 3.B | - | - | 6.6.2017 17:13 | |
19 | Daniel Prokeš | 3.C | - | - | 6.6.2017 18:16 | |
20 | Linda Hůlková | 3.C | - | - | 6.6.2017 22:18 | |
21 | Sára Hůlková | 3.C | - | - | 6.6.2017 22:19 | |
22 | Aleš Täubner | 3.B | - | - | 7.6.2017 06:55 | |
23 | Viktorie Dioszegi | 4. B | - | - | 7.6.2017 09:01 | |
24 | Petr Cipra | 3.A | - | - | 7.6.2017 15:41 | |
25 | Barbora Petrová | 3.A | - | - | 7.6.2017 16:47 | |
26 | Rudolf Haviger | 3.A | - | - | 11.6.2017 22:22 | |
27 | Jakub Havelka | 3.B | - | - | 12.6.2017 08:19 | |
28 | Jáchym Řezníček | 3.C | - | - | 12.6.2017 09:26 | |
29 | Adam Kučera | 3.A | - | - | 12.6.2017 11:36 | |
30 | Veronika Sekyrová | 3.C | - | - | 13.6.2017 22:26 | |
31 | Tadeáš Dvořák | 3.B | - | - | 14.6.2017 10:44 | |
32 | Marie Plíšková | 3.B | - | - | 15.6.2017 21:40 | |
33 | Adam Barták | 3.A | - | - | 16.6.2017 15:43 | |
34 | Tomáš Valášek | 3C | - | - | 17.6.2017 20:40 | |
35 | MaximNyklíček | 4.A. | - | - | 18.6.2017 23:42 | |
36 | Jakub Bureš | 4.A | - | - | 19.6.2017 12:15 | |
37 | Karolína Brandová | 3.B | - | - | 19.6.2017 12:58 | |
38 | Karolína Vetešková | 3.A. | - | - | 20.6.2017 16:01 | |
39 | Šimon Suchánek | 3.B | - | - | 21.6.2017 10:54 | |
40 | Filip ANTAL | 3.A | - | - | 24.6.2017 09:13 | |
41 | Denisa Atanasova | 3.B | - | - | 25.6.2017 08:17 | |
42 | Adriana Drapáková | 3.A | - | - | 25.6.2017 15:22 | |
43 | Mikuláš Janků | 4.B | - | - | 26.6.2017 04:56 | |
44 | Viktorie | Horáčková | - | - | 26.6.2017 13:15 | |
45 | Filip MAREK | 3.C | - | - | 26.6.2017 15:16 | |
46 | Radek Boška | 3.C | - | - | 26.6.2017 19:16 | |
47 | Štěpán Vachoušek | 3.B. | - | - | 26.6.2017 20:17 | |
48 | Houha Miroslav | 3.A | - | - | 26.6.2017 20:22 | |
49 | Moravčíková Karolína | 3C | - | - | 26.6.2017 20:51 | |
50 | nikola matyasova | 3.c | - | - | 26.6.2017 21:06 | |
51 | Sofie Jandová | 4.C | - | - | 27.6.2017 09:09 | |
52 | Matěj Novák | 4.B | - | - | 27.6.2017 19:23 | |
53 | Mikuláš Alexandr Mistecký | 4.B | - | - | 27.6.2017 21:49 | |
54 | Jan Voltr | 3.A | - | - | 27.6.2017 21:57 | |
55 | Natálie Voltrová | 3.A | - | - | 27.6.2017 21:59 | |
56 | Johana Barbuščáková | 3.C. | - | - | 28.6.2017 09:19 | |
57 | Eliška Revajová | 4.A | - | - | 29.6.2017 06:27 | |
58 | Štěpán Halík | 3.B | - | - | 29.6.2017 09:29 | |
59 | Daniel Mrkvička | 3.c | - | - | 29.6.2017 14:28 | |
60 | Sofie Josefína Modráčková | 3. A | - | - | 29.6.2017 21:46 | |
61 | Adéla Novotná | 4.C | - | - | 30.6.2017 07:42 | |
62 | Alina Tanchynets | 3.B | - | - | 13.7.2017 16:49 |