Kroužky 2021/2022

var.symbstavnázev kurzuučitelzápisycena
detailAngličtina hrou 1. - 2. třída ( Úterý 13:00 - 13:45 )Alice Široká16/16500
detailAngličtina všude kolem nás 3. třída ( Pondělí 13:30 - 14:15 )Marek Petráček17/20500
detailAngličtina všude kolem nás 4. třída ( Pondělí 14:25 - 15:10 )Marek Petráček10/20500
detailČeský jazyk k přijímacím zkouškám 9. třída ( Středa 7:00 - 7:45 )Aleš Hladík18/30600
detailChemické pokusy 5. - 9. třída ( Úterý 7:00 - 7:45 )Lukáš Vencl5/12500
detailChemické pokusy 5. - 9. třída ( Úterý 14:30 - 16:00 )Lukáš Vencl4/12500
detailFlétna pokročilí 2. - 5. třída ( Středa 14:00 - 15:30 )Štěpánka Skalická3/12500
detailFlétna začátečníci 2. - 5. třídy ( Úterý 13:45 - 15:15 )Štěpánka Skalická10/10500
detailFlorbal 2. - 3. třída ( Středa 14:00 - 15:30 )Tomáš Černý12/20500
detailFlorbal 4. - 5. třída ( Pátek 14:00 - 15:30 )Tomáš Černý15/20500
detailFlorbal 6. - 9. třída ( Čtvrtek 15:30 - 16:30 )Pavel Knajfl8/20500
detailFotbal 1. - 5. třída ( Úterý 14:30 - 15:15 )Radek Kozel11/24500
detailHrátky s flétnou 1. třída ( Pondělí 13:00 - 14:30 )Petr Skořepa12/15500
detailHrátky s flétnou 1. třída ( Úterý 13:45 - 15:15 )Petr Skořepa2/15500
detailJogínci 1. - 3. třída ( Úterý 7:00 - 7:45 )Petra Lovasová3/24500
detailKeramika 1 1. - 9. třída ( Středa 14:00 - 15:15 )Petr Nedbal35/32600
detailKeramika 2 1. - 9. třída ( Středa 15:30 - 16:45 )Petr Nedbal10/32600
detailKeramika pro veřejnost 1 - 111 let ( Středa 17:00 - 19:00 )Petr Nedbal6/321200
detailKomiksáci 1. - 9. ročník ( Středa 14:45 - 15:30 )Alice Široká2/15500
detailKroužek mladých chovatelů 1. - 9. třída ( Čtvrtek 14:00 - 14:45 )Alice Široká24/20500
detailMatematika k přijímacím zkouškám 9. třída ( Pátek 7:00 - 7:45 )Markéta Knická18/30600
detailModelář 3. - 9. třída ( Pondělí 14:00 - 14:45 )Václav Kuřík8/15500
detailNetradiční pohybové hry 2. - 5. třída ( Středa 14:00 - 14:45 )Monika Venclová16/30500
detailPálkové hry 1. - 5. třída ( Pátek 13:45 - 14:30 )Radek Kozel17/24500
detailParkour 1. - 6. třída ( Úterý 14:35 - 15:20 )Aleš Hladík30/30500
detailPočítačový kroužek 3. - 5. třída ( Čtvrtek 7:00 - 7:45 )Monika Venclová10/20500
detailPřípravný kurz pro studium Aj na SŠ 9. třídy ( Pondělí 14:00 - 15:00 )Monika Vačkářová1/20600
detailPřírodní vědy 1 5. - 9. třída ( Pondělí 14:00 - 15:30 )Jitka Marečková0/12500
detailPřírodní vědy 2 5. - 9. třída ( Středa 7:00 - 7:45 )Jitka Marečková0/12500
detailPsaní všemi deseti 3. - 9. třída ( Středa 7:00 - 7:45 )Monika Venclová22/30500
detailŠachy 1. - 9. třída ( Středa 7:00 - 7:45 )Jiří Varhaník15/12500
detailŠperkování 4. - 9. třída ( Liché pondělí 14:00 - 15:30 )Markéta Fikejzová1/13600
detailSportovní hry 1.třída ( Pondělí 12:45 - 13:30 )Iveta Velcová11/20500
detailWings of War 1. - 9. třída ( Středa 14:00 - 14:45 )Václav Kuřík10/15500

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace